ubezpieczenia

Leasing

Oferta wiodących towarzystw ubezpieczeniowych i firm leasingowych w jednym miejscu 

Skorzystaj z 25 lat naszego doświadczenia
w usługach finansowych

Kim jesteśmy

Tworzymy zgrany duet prywatnie i zawodowo. Z korzyścią dla Ciebie łączymy ogień z wodą, czyli empatię i analityczny, chłodny umysł. Oboje pracujemy w branży finansowej ponad 25 lat – uprawnienia i pierwsze szlify zawodowe zdobywaliśmy na początku lat 90-tych XX wieku

Tu Lubię - przestrzeń coworkingowa Warszawa

Iwona gąsiorowska-abłażej

Z zawodu ekonomistka. Doświadczenie w finansach zdobywałam najpierw jako agent ubezpieczeniowy, po zdaniu licencji PUNU w roku 1994. Pracę magisterską na studiach zaocznych, na przełomie wieków, pisałam na podstawie doświadczenia z pracy – o sposobach finansowania w postaci leasingu operacyjnego i finansowego Swarzędzkich Fabryk Mebli SA.

Moja dalsza ścieżka zawodowa to praca w kilku największych Towarzystwach Ubezpieczeń – zarządzałam głownie sprzedażą (majątkową i życiową), ale też nadzorując pracę Oddziałów w regionach – odpowiadałam za prawidłowość procesów zarówno obsługi ubezpieczeń, jak i likwidacji szkód.

Ogromną wiedzę praktyczną uzupełniłam teorią na 4-letnich studiach doktoranckich w SGH w Warszawie, w Katedrze Ubezpieczeń. To dlatego ubezpieczenia znam „od podszewki” i wiem, na co zwrócić uwagę przy ich zawieraniu.

 

Wojciech abłażej

Z zawodu prawnik. Pracę w ubezpieczeniach zacząłem zaraz po studiach na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. W roku 1996 zdobyłem licencję PUNU, a w 2000 z sukcesem zdałem egzamin brokerski.

Pracując w Towarzystwach Ubezpieczeniowych przeszedłem całą ścieżkę kariery w sprzedaży – od regionalnego menadżera po członka zarządu. O ubezpieczeniach mógłbym już napisać książkę. Ale bardziej od tego lubię satysfakcję z dzielenia się swoją wiedzą w postaci idealnego dobrania produktu finansowego do potrzeb konkretnego Klienta.

 

Tu Lubię - przestrzeń coworkingowa Warszawa

UBEZPIECZENIA

Lubimy ubezpieczenia, a przede wszystkim znamy je od podszewki. Doradzimy ochronę optymalną dla Ciebie. Nie będzie to z pewnością najtańsza polisa z mnóstwem wyłączeń, raczej papier wartościowy, który da Ci konkretne wsparcie w trudnej sytuacji. Ubezpieczamy wszystko (w zakresie obowiązującego prawa), a przede wszystkim to, co dla Ciebie najważniejsze:

Ciebie i rodzinę

Twoją firmę

Twój majątek

Leasing

Leasing to oczywiście kwestia kosztów w firmie; dostępu do środka trwałego, bez wykładania w danym momencie pełnej kwoty na jego zakup. To jednak nie wszystko. To także kwestia zmieniających się ciągle przepisów prawa, pewności, że zapisy umowy leasingowej są dla Ciebie korzystne. To w końcu kwestia przeanalizowania wielu ofert na rynku i wybrania tej, która jest dla Ciebie najlepsza.

Działając jako niezależny pośrednik z większością firm leasingowych na rynku jesteśmy właśnie po to, żeby znaleźć tę najlepszą dla Ciebie ofertę i po jej akceptacji poprowadzić Cię do odbioru leasingowanego przedmiotu, a ostatecznie do zakończenia umowy leasingowej.

Z Tu Lubię Finanse leasing na wyciągnięcie ręki: możemy przejść przez cały proces on-line, możesz też przyjechać do naszego biura.

dostosujemy ofertę pod twoje wymagania

i

Przeanalizujemy Twoje potrzeby

U

Ocenimy umowy

Z

Wybierzemy najlepszą ofertę

Leasing pojazdów

Leasing maszyn i urządzeń

Leasing nieruchomości

Leasing wyposażenia biura i sklepu

Leasing jachtów i motorówek

Leasing komputerów i sprzętu IT

Kontakt

Biuro Tu Lubię Finanse, w którym możesz zawrzeć ubezpieczenie lub umowę leasingową znajduje się w przestrzeni, która jest naszym drugim biznesem. Jeżeli szukasz ciekawego miejsca do swojej pracy lub na spotkanie z Klientem – zajrzyj na naszą stronę „Tu Lubię Coworking

ul.Genewska 25, 03-940 Warszawa

+48 603 922 300

finanse@tulubie.pl